OTELİMİZ
OTELİMİZ

HAVUZ & PLAJ

  • Havuz

Tesisimizde bir adet yarı olimpik yüzme havuzunun yanı sıra sahip olduğu Aquapark ile içerisinde 8 adet kaydırak bulunmaktadır. Tesisimizin otel bölümünde bulunan yarı olimpik yüzme havuzumuzda 15 yaş altı çocuk kabul edilmemektedir. Ayrıca otel misafirlerimiz Aqua Atlantis bölümüne ücretsiz giriş yapabilmekte ve bütün havuzlarımızı saat 18:00'e kadar kullanabilmektesiniz.

  • Plaj

Otel misafirlerimizin ücretsiz yararlanabileceği 250 metre uzunluğunda özel kum plajımız bulunmaktadır. Burada günlük meyve ikramımızdan yararlanabilirsiniz. 

  • Long Beach Club Capello 

Ege Bölgesinin en iyilerinden Long Beach Club Capello ile gün boyu denizin, eğlencenin, Club'un tadına varacak, ünlü DJ ile Happy Hours partilerinin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Kuşadası Long Beach Club Capello ile alışılmışın dışında  yepyeni bir mekanla buluştu. Konumundan dekorasyonuna farklılıklarla eşsiz lezzetler sunan mutfağından, sınırsız içki çeşidi ve alternatif kokteylleriyle donatılmış barı, kaliteli müzik anlayışı ve profesyonel servis ekibi; bütün ayrıntıların düşünüldüğü havuz, deniz ve yeşil alanıyla bir bütün olan Cappello Beach Club size sevdiklerinizle keyifli ve benzersiz anlar yaşatmak için oluşturulmuş kusursuz bir tesistir.

2015`te eğlence hayatına merhaba diyen Cappello Beach Club kısa sürede göstermiş olduğu başarısı ile bölgenin en gözde eğlence mekanlarından birisi olmayı başarmıştır. Şehrin içinde fakat şehirden uzak konumuyla kendisine has konuklarını ağırlayan Capello Beach eğlencenin sürekli devam ettiği, 2 km`lik plajı, ahşap güneşlenme alanları, özel bungalo ve jakuzileri, locaları, yüksek kapasiteli havuzu; DJ, nargile, bar, Brew Cofe, A'la Carte Restoranı, eğlenceli showları ve partileriyle maksimum müşteri memnuniyetini önemseyerek ev sahipliği yapıyor.

  • Budha Beach 

Gün boyu Aqua Atlantis içerisinde yer alan Amfi tiyatroda çeşitli aktiviteler ve havuz eğlencelerinin yanı sıra akşam sahne performansları ile günün keyfine varacaksınız.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0256 223 08 36